Zaufaj profesjonalistom

Jesteśmy nowoczesnym instytutem finansowym, kooperującym z ponad 100 partnerami w dziedzinie ubezpieczeń i bankowości. Dysponujemy również stałym portfolio z więcej niż 100 obiektami nieruchomości, dostępnych jako inwestycja kapitalna na rynku niemieckich metropolii. Z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym, zarówno dla klientów polsko­ oraz niemieckojęzycznych, naszym priorytetem jest ponadprzeciętnie dobry serwis oraz kompetentne doradztwo aby sprostać wymaganiom naszych kontrahentów – zarówno firmowych jak i osób prywatnych.

Standardem naszego doradztwa jest koncepcyjny system pracy, charakteryzowany poprzez niezależna ekspertyzę.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania w sprawie ubezpieczeń w Niemczech, produktów bankowych czy finansowania nieruchomości.

Oferujemy bezpłatna analizę i porównanie ofert ubezpieczeń na rynku niemieckim. Za Państwa pełnomocnictwem możemy zgłaszać szkody, pomoc zmienić lub zerwać umowę ubezpieczeniowa czy wyjaśnić warunki umowy, również w języku polskim.

Wszystkie formalności ubezpieczeniowe, obojętnie w jakiej ubezpieczalni mogą Państwo zrealizować pod jednym adresem. Zapraszamy do współpracy!

Kommentare:

Nieruchomość w Niemczech